Tanie taksówki Wrocław – USŁUGI

ZTP Radio Taxi to nie wyłącznie tanie taksówki. Oprócz standardowego przewozu osób na terenie Wrocławia i okolic oferujemy swoim klientom szereg innego typu usług transportowych oraz drobną pomoc drogową. Ze szczegółami naszej oferty mogą zapoznać się państwo poniżej.

Dowóz dzieci do szkoły

Odprowadzanie pojazdu

Przesyłki ekspresowe i kurierskie

Przewóz mikrobusami 6 osobowymi

Przewóz samochodami osobowymi

Uruchamianie pojazdu

Zakupy drobne

Obsługa uroczystości, konferencji

Holowanie pojazdu

OFERTA DLA FIRM

Klientom instytucjonalnym proponujemy stałą współpracę na zasadach zawarcia umowy. Przy tego typu współpracy oferujemy płatności bezgotówkowe na podstawie faktury wystawianej raz w miesiącu z terminem płatności 14 dni. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym CENNIKIEM (ceny są cenami netto, do faktury należy doliczyć 8% VAT)

ZASADY ROZLICZANIA UMÓW BEZGOTÓWKOWYCH

Po zakończeniu przejazdu klient otrzymuje sms’a z informacją o cenie kursu.

  1. Vouchery

Vouchery są dogodną formą płatności. To od Państwa zależy kto i kiedy korzysta z przejazdu okazując wykupiony wcześniej talon. Płatność z wykorzystaniem vouchera polega na wręczeniu kierowcy taksówki bonu z wypełnionymi informacjami dotyczącymi: daty kursu, ceny usługi (według wskazań taksometru) i podpisu pasażera.

  1. Podpis pasażera na rachunku

Złożenie podpisu pasażera na rachunku jest bardzo wygodną formą potwierdzenia odbycia kursu bezgotówkowego. Po podróży taksówką pasażer potwierdza wykonanie usługi.

Do zbiorczej faktury dołączamy kopie rachunków, voucherów z podpisem pasażerów.

Zapraszamy do korzystania z usług Radio Taxi 196-22.

Kontakt:

tel. 71 344 32 31 (dni powszednie w godzinach od 7:00 do 14:30)

e-mail: biuro@ztp.pl

W taksówkach ZTP jest możliwość opłat przy użyciu kart płatniczych. Akceptujemy karty uznanych firm: MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Visa, Visa Electron, American Express.

Z uwagi na fakt, że nie każda taksówka ZTP jest wyposażona w terminal kart, dlatego prosimy przy zamówieniu taksówki o zgłoszenie chęci płatności przy użyciu karty płatniczej, wówczas wyślemy taksówkę wyposażoną w taki terminal.