facebook
Google+

Co oferujemy?

  • Dostępność 24H na dobę
  • Bezpłatny dojazd do klienta
  • Atrakcyjne rabaty

O nas

ZTP – TAKSÓWKI I PRZESYŁKI KURIERSKIE

Zrzeszenie Transportu Prywatnego funkcjonuje we Wrocławiu od 1945r. Jesteśmy samorządną organizacją, społeczno-zawodową przedsiębiorców świadczących usługi transportowe działającą w oparciu o statut.

Jesteśmy profesjonalną firmą taksówkarską, której głównymi atutami są tradycja, doświadczenie oraz solidność. Prowadzenie działalności przez tak wiele lat stawia nas wciąż w czołówce firm z branży usług transportu osobowego nie tylko w skali Wrocławia lecz całego kraju.

Nasze Zrzeszenie przynależy do Naczelnej Rady Zrzeszeń w Warszawie, w jej strukturach ma swoich przedstawicieli. Jego celem organizacyjnym jest zespołowe działanie dobrowolnie zrzeszających się członków zmierzających do realizacji zadań statutowych i zawodowych. 

Członkami Zrzeszenia mogą być osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie usług transportowych, posiadające ważne zezwolenie na wykonywanie zawodu i spełniające inne kryteria prawem określone.

Celem prowadzonej działalności Zrzeszenia jest ochrona interesów zawodowych swoich członków.

  

RADIO TAXI ZTP

Zmieniające się warunki na rynku oraz wzrost wymagań stawianych przez Klientów na świadczone usługi przyczyniają się do powołania przez władze ZTP Radio Taxi.

Pod tą nazwą rozpoczęliśmy działalność w sierpniu 1992 roku. Duża popularność naszych taksówek spowodowała, iż poszerzyliśmy naszą ofertę o całodobową obsługę zleceń.

Obecnie Radio Taxi 196 22 jest jedną z największych firm przewozowych we Wrocławiu. Na chwilę obecną dysponujemy 250 samochodami (w tym taksówkami combi i bus) co pozwala nam na szybką obsługę zleceń.

Prowadzona działalność ma służyć naszym Klientom. Robimy wszystko aby nie utracić zaufania naszych Klientów oraz pozyskiwać nowych.

Od 1997r przyjmujemy i realizujemy zlecenia w systemie skomputeryzowanym. Dysponujemy nowoczesnym systemem łączności radiowej. Nieustannie ulepszamy system radio taxi. Nasza kadra składa się z profesjonalnych i doświadczonych pracowników. 

Zapraszamy do kontaktu z ZTP Radio Taxi z Wrocławia.